קבל המלצות טיול עדכניות למייל שלך

קטגוריה:טיולים

מתוך iNature
קפיצה אל: ניווט, חיפוש

שער זה מציג מסלולי ואתרי טיול נבחרים בארץ.


בשנים האחרונות, הולך וגדל המידע הזמין ברשת האינטרנט בנושא טיולים בארץ, וכן מספר האתרים המוקדשים לנושא.

עם זאת, הח"מ משתדל לשמור על ייחוד האתר, ולצד מספר מסלולי טיול ידועים ומוכרים, שמתי דגש על מסלולים שאינם מוכרים לציבור הרחב, וממילא תיאורם ברשת האינטרנט אינו קיים או חסר.


אתר זה מתמקד במסלולי טיול להולכי רגל, בכל דרגות הקושי (כולל מספר מסלולי טיול רכוב, המיועדים לכל רכב, עם ביקורים באתרים לצד הדרך).

המסלולים המתוארים באתר בוצעו, רובם ככולם, החל מינואר 2003, ועבור כל מסלול מצויין במפורש תאריך ביצועו בפועל בידי הח"מ.

יש להביא בחשבון נתון זה - בשל קצב הבנייה והפיתוח המואץ בארץ, כמו גם השינויים התכופים במצב הבטחוני, מסלולים שבוצעו לפני זמן רב עלולים להשתנות, ובפרט מסלולים בשטחי יהודה ושומרון.

הח"מ עושה מאמץ לשוב ולעדכן את מסלולי הטיול שבאתר מעת לעת, ואשמח לעדכונים שוטפים מהמטיילים - שינויים בשטח ובתוואי המסלול, אתרים מעניינים לצד הדרך, פריחה ועוד - לפי כתובת האימייל המופיעה באתר.

מסלולי טיול חדשים מתווספים לאתר מדי פעם, לרוב לפחות פעם בחודש, ורק מסלולים שבוצעו במהלך השנה החולפת בטרם פירסומם באתר. חלק ממסלולי הטיול שבאתר מתאימים לטיול במהלך כל עונות השנה, וחלקם מתאימים לטיול בתקופות קצרות בלבד, כמו מסלולי פריחה בעקבות צמח מסויים. במקרים אלו, מומלץ לברר בפורומי הטיולים השונים ברשת האם החלה הפריחה בטרם היציאה לטיול. תאריכי הפריחה אינם קבועים ועשויים להשתנות כתוצאה מהתנאים האקלימיים השונים בין שנה לשנה.


המידע המופיע באתר אינו פוטר את המטיילים מחובת תיאום ואישור בטחוני למסלולים המוצגים, באם נדרש, בחירת מסלול המתאים לגילאי המטיילים, לכושרם ולמזג האוויר, והצטיידות בציוד מתאים ובפרט כמות מספקת של מים ומפת סימון שבילים עדכנית!

קטגוריות משנה

קטגוריה זו מכילה את 3 קטגוריות המשנה המוצגות להלן, ומכילה בסך־הכול 3 קטגוריות משנה.

דפים בקטגוריה "טיולים"

קטגוריה זו מכילה את 200 הדפים המוצגים להלן, ומכילה בסך־הכול 450 דפים.

(לעמוד הקודם) (לעמוד הבא)

מ

(לעמוד הקודם) (לעמוד הבא)