קבל המלצות טיול עדכניות למייל שלך

ריקשות ארד

מתוך iNature
גרסה מ־10:26, 12 באוגוסט 2018 מאת יובל (שיחה | תרומות)
(הבדל) → הגרסה הקודמת | הגרסה האחרונה (הבדל) | הגרסה הבאה ← (הבדל)
קפיצה אל: ניווט, חיפוש

דף הבית   /   טיולים בצפון   /   טיולים בחוף הגליל   /   אטרקציות בחוף הגליל   /   ריקשות ארד

ריקשות ארד

ריקשות ארד - סיורי ריקשות לזוגות - בקיבוץ עברון.

  • אטרקציה
  • סוג אטרקציה: סיורי ריקשות
  • אזור: חוף הגליל ועמק עכו
  • כתובת: קיבוץ עברון
  • טלפון: 052-2361090
  • קהל יעד: לזוגות בלבד
  • תאריך עדכון: 6 במאי 2018
  • נגישות לנכים: לא נגיש


Arad-bikes14.jpg

ריקשות ארד לזוגות רומנטיים - קיבוץ עברון

עוד אתרים בסביבה

תגיות: משפחות אטרקציה

ריקשות ארד

ריקשות ארד הינה אטרקציה רומנטית, חווייתית, מיוחדת, נדירה ומתאימה לזוגות בלבד.

הריקשות נהוגות על ידי נהג מדווש, המסביר ומנעים את הזמן לאורך מסלול הנסיעה.

השימוש בריקשות מתאים למגוון אירועים - חתונות, אירוסים, סיורי שקיעה, צילומים, הפקות, קידום מכירות, הסעה מהחנייה לטקס ועוד.

גלריית תמונות

איך להגיע:

waze: ארד גרופ / קיבוץ עברון / ריקשות ארד

האטרקציה ממוקמת בקיבוץ עברון (סמוך לנהריה).

מכיוון ת"א/ חיפה יש לנסוע על כביש 4 עד מבואותיה הדרומיים של נהריה, ו- 1.8 ק"מ צפונית לצומת רגבה, יש לפנות ימינה לקיבוץ עברון (אחרי מתחם פייסל).

על האטרקציה:

הריקשות מתאימות לזוגות בלבד, המסיירים בריקשה עם נהג מדווש שמסביר ומנעים את הנסיעה.

זוהי חוויה מהנה, רומנטית ומאד מיוחדת. ניתן לשלב אטרקציה זו במגוון פעילויות ואירועים כגון ימי הולדת זוגיים, קירוב לבבות רומנטי, חגיגת אירוסין או חתונה, קידומי מכירות, צילומים ועוד.

אפשרויות מוצעות:

טיול ריקשה חקלאי: טיול ריקשה בשדות הקיבוץ, כולל נסיעה זוגית, מלווה בנהג מדווש המדריך ומסביר את תוואי הנסיעה בעת הסיור. המסלול, הלוך וחזור, יוצא מתוך הקיבוץ, חוצה את השדות החקלאיים, ומגיע לתחנת הפקת החשמל הירוק, המטעים, מאגר המים והשדות.

טיול ריקשה רומנטי: טיול ריקשה רומנטי מבוסס על זמן איכות של הזוג. הנסיעה בריקשה מלווה בנהג מדווש, המסביר בעת הצורך על המקומות שבהם הנסיעה חולפת (על פי דרישה בלבד). המסלול, הלוך וחזור, חולף על פני שדות מוריקים, מטעי פרי, מאגר מים, וגן פעיל וירוק.

טיול ריקשה לאירוסין: טיול ריקשה לאירוסין, מבוסס על אווירה רעננה וצעירה, אך מוקפדת. הנסיעה בריקשה מלווה בנהג מדווש, המסיע את בני הזוג ממקום למקום, או לאורך הציר שנבחר מראש, במיקום (לוקיישן) עליו מסכימים מראש.

טיול ריקשה לימי הולדת: טיול ריקשה זוגי ביום ההולדת של ההורים, או הסבים, או החבר והחברה, הוא טיול המושתתת על זמן איכות וגם נוסטלגיה. הנסיעה בריקשה מלווה בנהג מדווש, המשמש כמדריך ומסביר בעת הצורך. המסלול, הלוך וחזור, עובר בתוואי טבע ממזרח לקיבוץ, ומאפשר לנוסעים להעלות זיכרונות, לספר סיפורים וכמובן לעסוק בנוסטלגיה של פעם.

ריקשות לצילומים: השכרת ריקשות לימי צילום הפקות סרטים, צילום במקומות צרים בהם רכבים לא יכולים לנוע, צילומים באווירה חקלאית וטבע (שדות), צילומים על רקע השקיעה, צילום לאורך הטיילת ליד הים.

ריקשות למסעות שיווק וקידומי מכירה: השכרת ריקשות לטובת פרסום, שילוט, מסעות שיווק, קידומי מכירה, כניסת עובדים / מנהלים באירועים, חגים קיבוציים, אירועים שונים.

ריקשות לחתונה: השכרת ריקשות לחתונה. הזוג שנישא, מוסע על ידי נהג מדווש לתוך אולם או רחבת החתונה כשהוא מלווה בתשואות האורחים. הריקשה במעמד זה "מולבשת" כיאה לחתונה.

ריקשות להסעת אורחים ומבקרים במתחמי אירועים: השכרת ריקשות להסעות אורחים ומבקרים במתחמי אירועים, ממגרשי החנייה אל מקום הכינוס (רק במקומות בהם יש אספלט או כביש סלול).

שעות פתיחה ומחירי כניסה:

יש לתאם מראש לפני הגעה !

נייד: 052-2361090
משרד: 04-9857984
אימייל: [email protected]
אתר אינטרנט: ריקשות ארד
מחיר: מסגרת הזמן לשימוש / נסיעה בריקשה נקבעת מול המזמין מראש.
שעות פעילות: פתוח כל ימות השבוע, בשבתות ובחגים. יש לתאם מראש.

הצעות טיול בסביבת ריקשות ארד:


המפה נטענת...